بیست اسکریپت قالب وردپرس آموزش وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس اسکریپت

سوالات متداول

سوالات متداول

چگونه مجموعه‌های آموزشی سایت را خریداری کنم؟

⇐ بعد از مشخص شدن مجموعه مورد نظر با کلیک بر روی توضیحات بیشتر، اطلاعات کاملی از آن را خواهید دید و با کلیک بر روی عبارت خرید و دانلود، عملیات خرید شما شروع می‌شود. خرید مجموعه‌های آموزشی سایت با تمامی کارت‌های بانکی امکان پذیر است و مهم نیست چه عابربانکی دارید. لینک دانلود محصولات به محض خرید به شما نمایش داده می شود و شما قادر به دانلود محصول مورد نظر خود خواهید بود.اگر به هر دلیلی صفحه مورد نظر که حاوی لینک های دانلود می باشد پس از پرداخت آنلاین بسته شد نگران نباشید.در اولین فرصت ممکن و پس از تایید کارشناس سایت لینک های دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد.بنابراین از ایمیل معتبر خود در حین وارد نمودن اطلاعات استفاده نمایید(ارسال لینک ها معمولا در کمتر از ۲ ساعت به ایمیل شما صورت خواهد گرفت.)

ممکن است Mailهای سایت به فولدر Spam اکانت ایمیلتان وارد شود بنابراین همیشه آن بخش را چک نمایید. لطفا در هنگام پرکردن تمامی فرم‌ها دقت کافی را داشته باشید و اطلاعات صحیح را وارد نمایید و از درج هرگونه مشخصات جعلی پرهیز نمایید. پیشنهاد می‌شود برای اطمینان از دریافت ایمیل های ما آدرس ایمیل info@hermis3d.com را به آدرس بوک تنظیمات ایمیل خود اضافه نمایید. 

 

چگونه می‌توانم با مسئولین سایت در ارتباط باشم؟

⇐ تلگرام ( ارتباط با ادمین ) : telegram.me/hermis3d 

⇐ کانال تلگرام : telegram.me/hermis3dm 

⇐ اینستاگرام : rhino_3d 

⇐ ایمیل : info@hermis3d.com 

⇐ همراه : ۰۹۱۲۰۳۸۲۵۷۰ 

 

لینک‌های دانلود چند روز اعتبار دارند ؟

⇐ لینک های دانلود ارسال شده برای شما حداکثر یک هفته اعتبار دارند و بعد از یک هفته منقضی خواهند شد.لذا در صورت دانلود نکردن محصولات ظرف مدت یک هفته مسئولیتی به عهده سایت هرمیس ۳d نخواهد بود و از ارائه ی مجدد لینک ها خودداری می شود. 

 

نحوه ی خرید پستی محصولات سایت چگونه است  و مرسوله‌های پستی چقدر زمان می‌برد تا به دستم برسد؟

⇐ شما علاوه بر اینکه قادر خواهید بود محصولات سایت را بصورت دانلودی خریداری نمایید در صورتی که قادر به دانلود محصولات با حجم زیاد نیستید می توانید از طریق کلیک بر روی لینک خرید پستی اقدام به خرید محصول مورد نظر خود بفرمایید. بالاتر بودن مبلغ خرید پستی محصولات نسبت به خرید لینک دانلود بدلیل هزینه ارسال پستی محصولات می باشد و همچنین ارسال از طریق پست بسته به بعد مسافت از ۳ روز تا ۶ روز کاری متغیر می باشد.(پیشنهاد ما پرداخت آنلاین و دریافت لینک دانلود در همان لحظه می باشد.)