بیست اسکریپت قالب وردپرس آموزش وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس اسکریپت

قوانین و مقررات

سایت آموزشی راینو

⇐ ۱-این وب سایت دارای نماد اعتماد الکترونیک (اینماد) از وزارت صنعت معدن تجارت می باشد و کلیه ی محتوا و مجموعه های آن در راستای آموزش نرم افزار های مهندسی معماری و عمران و همچنین در جهت رشد دانش فنی و مهندسی کشور می باشد که تمامی خدمات این وب سایت با پذیرش قوانین جمهوری اسلامی ایران به کاربران ارائه می شود. 

۲-پس از خرید لینک دانلود و ارسال لینک ها ویا پس از سفارش پستی به هیچ وجه امکان تغییر یا تعویض و یا استرداد محصول آموزشی وجود ندارد. 

⇐ ۳-دارنده مشخصات مندرج در رسید محصول صاحب آن محصول شناخته می شود و ایمیل حاوی لینک ها و مشخصات خرید به ایمیل مندرج در رسید ارسال خواهد شد لذا در هنگام خرید و درج مشخصات دقت نمایید. 

⇐ ۴-تمام حقوق مادی و معنوی محصولات موجود در وب سایت برای گروه آموزشی مهندسی هرمیس۳D محفوظ است و هرگونه کپی یا انتشار آن براحتی از سوی گروه آموزشی قابل شناسایی و پیگرد قضایی و برخورد قانونی را در پی خواهد داشت. 

⇐ ۵-تمامی ویدیوهای موجود در وبسایت دارای قفل نرم افزاری بوده و بر روی سیستم(pc) و با سیستم عامل ویندوز قابلیت اجرا داشته و برای هر شخص تنها یک کد رجیستری و تنها برای یک سیستم ارسال خواهد شد لذا هرگونه دخل و تصرف و یا اعمالی که منجر به نقص قوانین شود پیگرد قضایی را در پی خواهد داشت. 

⇐ ۶-درخواست کد فعالسازی (کد رجیستری) توسط هنرجو (خریدار) برای سفارشات دانلودی نهایتا تا ۷۲ ساعت پس از خرید محصول و برای سفارشات پستی نهایتا تا ۴۸ ساعت پس از تحویل محصول از سوی پست که در سامانه رهگیری مرسولات پستی وابسته به اداره پست جمهوری اسلامی ایران ثبت می شود میسر می باشد.لذا عدم درخواست کد فعالسازی توسط هنرجو پس از اتمام مهلت دریافت کد فعالسازی مسئولیتی را متوجه گروه آموزشی نخواهد کرد. 

⇐ ۷-ارسال کد فعالسازی ویدیو ها فقط برای شخص خریدار که مشخصات آن (نام-نام خانوادگی-شماره تماس و…) در سامانه گروه آموزشی ثبت شده است میسر می باشد. 

⇐ ۸-در صورت وجود هرگونه مغایرت در مشخصات مربوط به صاحب آموزش (خریدار) و آدرس پستی (جهت ارسال محصول) هیچ مسئولیتی متوجه مسئولین فروش نخواهد بود و هزینه ارسال مجدد توسط شخص خریدار مجددا باید واریز گردد. 

⇐ ۹-در صورت لغو و یا عدم موجودی محصول جهت فروش استرداد مبلغ محصول فقط توسط تاییدیه کارشناس فروش وب سایت صورت خواهد گرفت. 

⇐ ۱۰-با استفاده از سایت اجازه استفاده از شماره و ایمیل را به سایت برای ارسال پیام های مرتبط با برنامه آموزشی گروه هرمیس ۳D می دهید. 

⇐ ۱۱-استفاده و خرید از این وب سایت به معنی پذیرش تمامی قوانین آن است. 

⇐ ۱۲-مطالب و اطلاعات توضیح داده شده در قسمت سوالات متداول همگی خود از قوانین و شرایط استفاده از سایت محسوب می شود. ⇒ 

⇐ ۱۳-این قوانین با اطلاع یا بدون اطلاع کاربران در طول زمان ممکن است تغییر نماید.مسئولیت مطالعه و اطلاع از آنها بر عهده کاربر می باشد.

 ♥ با احترام فراوان  ♥

« گروه آموزشی هرمیس۳D »