بیست اسکریپت قالب وردپرس آموزش وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس اسکریپت

کلاس های حضوری

کلاس حضوری راینو

مدت زیادی نیست که نرم افزار راینو به جامعه طراحان ایران معرفی شده است و به دلیل تعداد کم مدرسین با تجربه و حرفه ای، این نرم افزار در حد و اندازه های خود مورد استفاده قرار نگرفته و به درستی نیز معرفی نشده است. هدف از برگزاری این دوره آموزشی تربیت افرادی است که بتوانند مدل سازی را در سطح حرفه ای با راینو انجام دهند و آن را بهتر و بیشتر به جامعه ی طراحان الالخصوص در رشته های طراحی معماری و صنعتی معرفی نمایند….

گروه مهندسی و آموزشی هرمیس اقدام به برگزاری کلاس‌های خصوصی (۲نفره) و گروهی (۵ تا ۷ نفر) به صورت حضوری در حوزه نرم‌افزار راینو در معماری و طراحی صنعتی با ارائه مدرک معتبر خود نموده است. کلاس ها شامل کلاس مقدماتی و کلاس پیشرفته ی راینو میباشدکه شرح آن به شکل زیر می باشد :

  • دوره ی آموزش مقدماتی راینو :

این دوره مخصوص هنرجویانی است که هیچگونه آشنایی ای با راینو نداشته و قصد یادگیری این نرم افزار را بصورت کاملا دقیق و اصولی و کاربردی دارند.

ما به تمام دانشجویان و افرادی که در هر رشته ای اعم از معماری-طراحی داخلی-طراحی صنعتی و…هستند و به طراحی سه بعدی آن هم بصورت فوق العاده دقیق نیازمندند این دوره را برای شروع کار پیشنهاد می کنیم که با یادگیری اصول پایه در این نرم افزار قطعا سرعت طراحی سه بعدی و مدلسازی شما دوستان افزایش پیدا خواهد کرد و با صرف زمان کمتری به بهترین نتیجه ممکن خواهید رسید.

مواردی که شما در دوره مقدماتی آنها را فرا می گیرید:

آشنایی با مفاهیم پایه نربز و همچنین آشنایی اولیه با طراحی دو بعدی و سه بعدی

 آشنایی با ابزارها و ترسیمات دوبعدی با ابعاد و اندازه دقیق به همراه اندازه گذاری(در این دوره شما از نرم افزارهای دیگر جهت ترسیمات دوبعدی خود بی نیاز خواهید شد و قادر خواهید بود تمامی فرایندهای طراحی اعم از دوبعدی و سه بعدی را در راینو به اتمام برسانید).

استفاده از خطوط در مدلسازی سه بعدی و نحوه رسیدن از خطوط به حجم و سطوح پیچیده

نحوه تهیه نقشه از مدل های ترسیم شده خود به همراه اندازه گذاری آنها و…

 نحوه پرینت از نقشه های تهیه شده با scale مورد نظر خود و نحوه چیدمان مدارک دو بعدی در کاغذ

آشنایی اولیه با موتور های رندر جهت خروجی گرفتن نهایی و خلق تصویر از حجم ساخته شده

در پایان این دوره هنرجویان قادر خواهند بود احجام و سطوح با پیچیده ترین حالت ممکن را با دقت بالایی مدلسازی کنند و در نهایت با نورپردازی و …کار خود را توسط موتورهای رندر نظیر وی ری و…به اتمام برسانند و خروجی مطلوب از کار خود را دریافت نمایند.

  • طول دوره : ۲۴ ساعت ( ۸ جلسه ی ۳ ساعته ) / هزینه دوره :  ۳۸۰,۰۰۰ تومان

دوره ی آموزش پیشرفته ی راینو :

این دوره مخصوص افرادی است که دوره مقدماتی را سپری کرده و آشنایی کامل با این نرم افزار را دارند و تمایل دارند تا دقت و سرعت کار خود را به همراه تمام جزئیات ممکن افزایش دهند و توانایی های خود را تکمیل کنند.در این دوره ما با نگاهی به دوره مقدماتی کاربرد تمامی دستورات را بصورت کاملا پیشرفته در قالب مدلسازی پروژه ها بیان خواهیم کرد.

همچنین در این دوره جهت تکمیل فرایند آموزش و حرفه ای شدن کاربران با پلاگین های این نرم افزار متناسب با نوع رشته و حرفه کاری کاربران آشنایی کامل پیدا می کنیم و نحوه ترکیب تمامی پلاگین ها و دستورات را با هم برای رسیدن به نتیجه مطلوب خواهیم آموخت.

در پایان این دوره افراد قادر خواهند بود بهترین روش برای ساخت سطوح و احجام پیچیده را انتخاب کنند و در مدت زمانی فوق العاده کم از ترکیب دستورات کار خود را به اتمام برسانند و بعنوان کاربر حرفه ای راینو شناخته شوند.

  • طول دوره : ۱۸ ساعت ( ۶ جلسه ی ۳ ساعته ) / هزینه دوره : ۴۵۰,۰۰۰ تومان

 

 آموزش حضوری راینوبرخی از مزایای این دوره‌ها : 

– دریافت فیلم هر جلسه پس از پایان کلاسکه در اختیار هنرجو قرار میگیرد تا هنرجو هروقت که نیاز دوباره به آموزشهای داده شده را پیدا کرد با رجوع به آن و تمرینی دوباره یادگیری اش را تضمین کند.
– پشتیبانی هنرجو پس از دوره در پروژه‌های شخصی
– آموزش بر اساس مطالب کاربردی و تخصصی بر اساس شرایط بازار کار داخل کشور
– ارائه متریال‌های آماده، تصاویر اچ دی آر آی، مدل‌های آماده و…. به صورت رایگان

و…..

نحوه ثبت نام :

برای ثبت نام، پس از واریز نمودن نصف هزینه مربوط به هر دوره، فرم ثبت نام را پر نمایید و منتظر بمانید تا با شما تماس گرفته شود. قبل از ثبت نام سوالات خود را از ما بپرسید.

هر گونه سوال و رفع ابهام را از طریق ایمیل info@hermis3d.com و یا با شماره تلفن ۰۹۱۲۰۳۸۲۵۷۰  و یا ادمین تلگرام telegram.me/hermis3d مطرح نمایید.