بیست اسکریپت قالب وردپرس آموزش وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس اسکریپت

مرکز مالی بوند در شانگهای چین

مرکز مالی بوند در شانگهای چین

معرفی پروژه معماری

مرکز مالی بوند در شانگهای چین

این تصاویر یک مرکز هنر و فرهنگ جدید توسط فاستر و شرکا (Foster + Partners) و استودیو هیترویک (Heatherwick Studio) را نشان می دهند، که بخشی از یک چهارم قرار داد مالی این دو شرکت در اسکله شانگهای را تشکیل می دهد.

معرفی پروژه معماری

موسسه فوسان محور مرکز مالی و تجاری باند (Bund Finance Center)، یک مجتمع ترکیبی جدید است و توسط شرکت معماری نورمن فاستر  و استودیو طراحی توماس هیترویک برای انتهای خیابان مشهور چینی باند (Bund) طراحی شده است.
این توسعه ۱۹۰،۰۰۰ متر مربعی هنوز در حال ساخت است، اما این تصاویر جدید توسط Laurian Ghinitoiu، مرکز فرهنگی جدیدی را نشان می دهد که در حال حاضر تکمیل شده است.

با الهام از تئاترهای سنتی چینی، این ساختمان سه طبقه با یک نمای پرده مانند با لوله هایی برنزی دیده می شود. این استوانه ها در سه لایه آویزان بوده، و نمای نیمه شفافی در جلوی پنجره ها و بالکن ها ایجاد می کنند.

معرفی پروژه معماری

زمانی که این طراحی اولین بار آشکار شد، معماران این نما را به عنوان، یک حجاب (پرده) در حال حرکت، که سازگار با تغییرات کاربری بنا باشد، و یک استیج روی بالکن و مشرف به پاندونگ ایجاد می کند، توصیف کردند.

همچنین سالن تئاتر اصلی، ساختمان ۴۰۰۰ متر مربعیست که شامل مجموعه ای از نمایشگاه ها و سالن های رویداد، از جمله در پشت بام می باشد.

این اولین همکاری بزرگ بین فاستر و شرکا و استودیو هیترویک می باشد.

معرفی پروژه معماری

فاستر و شرکا همچنین نزدیک به تکمیل یکی دیگر از پروژه های بزرگ، برای اپل هستند، و استودیو هیترویک نیز یکی از مهم ترین پروژه های خود تا به امروز را تکمیل کرده است و آن عبارت است از: موزه زایتز (Zeitz Museum) هنرهای معاصر آفریقا در کیپ تاون Cape Town.

معرفی پروژه معماری

معرفی پروژه معماری

معرفی پروژه معماری

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *