بیست اسکریپت قالب وردپرس آموزش وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس اسکریپت

آموزش مجموعه پلاگین های EVE

پلاگین eve

آموزش پلاگین eve

پلاگین eve
۲ ساعت
۵ ویدئو
مهندس ملکپور
خرید دانلودی محصولات راینو

قیمت محصول : ۲۰٫۰۰۰ تومان

در این مبحث آموزشی به بررسی مجموعه ی پنج پلاگینی eve بنام های eve solar – eve explode  – eve sun – eve voronax  و eve rain می پردازیم .

هر یک از این پلاگین ها قابلیت های منحصر به فردی رو به محیط راینو اضافه می کنند که به صورت مختصر به تشریح هریک از آن ها می پردازیم :

eve rain :
  • اگر می خواهید در محیط راینو باران را شبیه سازی کنید و به واسطه آن سازه طراحی شده را در شرایط بارانی تحلیل کنید ما به شما پلاگین eve rain  را پیشنهاد می کنیم . در واقع با تنظیم شرایط از جمله محدوده بارش , تراکم قطرات , سرعت بارش و گرفتن خروجی از مسیر ریزش باران و … بر روی سازه می توانید آنالیز خوبی از ریزش باران بر روی سازه داشته باشید. آنالیز شیب سطوح طراحی شده و جریان بارش روی سطوح همگی از قابلیت هایی هستند که به واسطه eve rain به دست خواهد آمد.
eve explode :
  • شما به واسطه این پلاگین حالت انفجاری از طرح خود ایجاد کرده و در تشریح شکل گیری حجم و ارائه کانسپت بسیار کارآمد است .
eve voronax :
  • یک پلاگین خاص جهت ایجاد ساختار voronax برروی فرم ها و پوسته های آزاد می باشد . در واقع شما به وسیله این پلاگین می توانید معماری های الگو گرفته شده از طبیعت را با ساختاری بهینه شده درک و در سطوح طراحی خود به کار ببرید … الگوریتم روی بدن زرافه – رگ های برگ ها – ذرات خاک و … نمونه هایی هستند که همگی بر ایده ساخت این پلاگین نقش به سزایی داشته اند.
eve solar :
  • پلاگینی ست جهت آنالیز سطوح مختلف زمانی که پنل های خورشیدی آن ها را پوشش می دهند از این رو این پلاگین از آنالیز انرژی و چینش پنل های خورشیدی و قیاس سطوح مختلف بسیار کارآمد است . تغییر در ابعاد سایز پنل ها و فاصله آن ها از یکدیگر , پنل کردن سطوح free form , تحلیلی رنگی انرژی و … از مزایای این پلاگین فوق العاده است .
eve sun :
  • این پلاگین فوق العاده جهت آنالیز تابش و تحلیل سایه ها بسیار کارآمد است . موقعیت خورشید در یک خواص از سال و یا همچنین برای هر فاصله زمانی در طول سال های متوالی و در نهایت استخراج نور و یا سایه از تحلیل صورت گرفته و نتایج برگرفته از آن مثل موقعیت , طول , ناحیه محل تقاطع ها و … همگی از مزیت های این پلاگین حرفه ای می باشد.
مشخصات:

عنوان دوره: آموزش پلاگین eve

سطح دوره:

زمان آموزش:

فایل تمرین:دارد

زبان آموزش:پارسی

کیفیت ویدیو:

حجم دانلود:

  • نمایشی زنده و انیمیت سایه تولید شده جهت ارائه و تحلیل کانسپت بسیار مفید و کارآمد است .

دیدگاه ها بسته شده است