بیست اسکریپت قالب وردپرس آموزش وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس اسکریپت

طراحی پاویون موقت با الهام از هنر اوریگامی

طراحی پاویون موقت با الهام از هنر اوریگامی

هنر اوریگامی

طراحی پاویون موقت

این پاویون منحصر به فرد الهام گرفته از هنر اریگامی و با طرحی پر زرق و برق در کلمبوس طراحی و اجرا شده است و سازه آن به طور کامل از پلاستیک بازیافتی با برش لیزری ساخته شده که در شب با  LEDهای زیبا و رنگارنگ روشن می شود. دانشجویان مدرسه هنر و معماری IU School of Art, Architecture + Design در بلومینگتون، به رهبری پروفسور  Jiangmei Wu، این پاویون را با به صورت آزمایشی با الهام از الگوی های بیولوژیکی، حباب های صابونی و الگوهای کریستالی طراحی کرده اند.
این پاویون موقتی در سایت شمالی کلیسای Eero Saarinen در کلمبوس قرار گرفته است و به معماری مدرن قرن اخیر اشاره دارد. عنصر اصلی طراحی به صورت چندضلعی های نامنظمی است که به هم متصل شده و از ترکیب ۵۰۰ قطعه در حدود دو تا سه فوت امتداد یافته است.
این چندضلعی های نامنظم از طریق لولاهای خم شده به هم متصل شده و شبکه ی درهم آمیخته ای را تشکیل می دهند که سازه ای دارای مقاومت بالا در حین سبکی و کارایی بالا ایجاد می کنند از مزایای این ساختار این است که نیاز به فریم و مونتاژ اضافی را حذف کرده و ضایعات را کاهش می دهد. همراه هرمیس۳D تصاویری از این پاویون معماری را مشاهده نمایید.

طراحی پاویون با هنر اوریگامی

طراحی پاویون با هنر اوریگامی

طراحی پاویون با هنر اوریگامی

طراحی پاویون با هنر اوریگامی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *