بیست اسکریپت قالب وردپرس آموزش وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس اسکریپت

آموزش پست پروداکشن

آموزش حرفه ای پست پروداکشن

آموزش پست پروداکشن

آموزش حرفه ای پست پروداکشن
۲۲ ساعت
۲۳ جلسه
میلاد کمباری

قیمت محصول

۳۵۰٫۰۰۰ تومان

پک جامع آموزش پست پروداکشن معماری

آموزش پست پروداکشن در معماری

به همراه فایل های لایه باز، تکسچر ها و Brush های تمام پروژه های آموزش داده شده

+ مجموعه عظیمی از فایل های لایه باز و PNG تمام مواردی که شما برای پست پروداکشن نیاز دارید از جمله، درخت، انسان در پوزیشن های مختلف و …

+ Brush تخصصی و پرکابرد

+ مهمترین بخش این پک آموزشی تمرین هایی می باشد که برای شما در نظر گرفته شده، با علم به این موضوع که بخش زیادی از به ثمر رسیدن یک پست پروداکشن خوب فعال بودن قدرت خلاقیت شماست، تمام تمرین هایی که برای شما در نظر گرفته شده است با نگرش به افزایش توانایی و خلاقیت شما می باشد.

نحوه آموزش این پک بدین صورت است که بصورت کامل از ابتدایی ترین نکات مورد نیاز شروع می شود و قدم به قدم پروژه های آموزشی پیچیده تر و سختر می شود .

توضیحات مباحثی مانند Render Elements , Matte Shadow و …. که نیاز به رندر های اولیه دارد با هر دو موتور رندر پرکابرد بازار یعنی هم با Corona و هم با Vray آموزش داده شده است.

دانلود

سرفصل های آموزش پست پروداکشن

آموزش پست پروداکشن ( Post Production ) ، به فرآیند ساخت حرفه ای یک صحنه خام و اعمال جلوه های ویژه به آن ، تنظیم رنگ و نور به صورت حرفه ای که نتیجه آن خلق یک صحنه ی فوق العاده زیبا و هنری می شود پست پروداکشن می گویند. شاید برای ﺷﻤﺎ ﻫﻢ ﺍﺗﻔﺎﻕ ﺍﻓﺘﺎﺩﻩ باشد ﮐﻪ ﺩﺭ ﺯﻣﺎﻥ ﺭﻧﺪﺭﮔﯿﺮﯼ مخصوصا ﺑﺎ vray  زمان بسیار زیادی را صرف کرده و در نهایت نیز صحنه ﺗﻔﺎﻭﺗﯽ زیادی در ﺑﯿﻦ ﮐﺎﺭﻫﺎﯼ ﺩﯾﮕﺮﺍﻥ دارد. بدانید!!! : ﺗﻘﺮﯾﺒﺎ ﺗﻤﺎﻣﯽ ﻣﻌﻤﺎﺭﺍﻥ ﻭ ﺳﻪ ﺑﻌﺪﯼ ﮐﺎﺭﺍﻥ ﺣﺮﻓﻪ ﺍﯼ ﺭﻧﺪﺭ ﻫﺎﯼ ﺧﻮﺩ ﺭﺍ ﺑﺮﺍﯼ ﺍﺻﻼﺡ و خروجی بهتر اصطلاحا پست می کنند، یعنی در یک نرم افزار ویرایش عکس مانند فتوشاپ تصحیح می کنند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *