Hermis3D چیست؟

هرمیس3D یک فروشگاه آنلاین در زمینه فروش محصولات آموزشی نرم افزارهای مهندسی معماری ، عمران ، طراحی صنعتی ، طلا و جواهرسازی و… است و شما می توانید هر چیزی را که بصورت دیجیتال خرید کنید مانند آموزش و ابزارهای موجود جهت مدلسازی سه بعدی (آموزش راینو ، گرس هاپر ، تری دی مکس و…) و یا آموزش نحوه پرزانته و ارائه هدف نهایی (رندر ، پست پروداکشن و…) را از آن تهیه نمایید.

تاریخچه Hermis3D:

هرمیس3D توسط امین ملکپور تاسیس شد و فعالیت خود را بعنوان اولین محصول مجموعه گروه مهندسی آموزشی هرمیس ، تحت نام Hermis3D.Com به معنی لغوی کرگدن با استناد به لغت نامه دهخدا آغاز بکار کرد. توسعه و دگرگونی فرایند آموزش نرم افزارهای سه بعدی ، خصوصا مدلسازی در نرم افزار قدرتمند راینو و گرس هاپر (Rhino & Grasshopper) از شیوه ابزار محور به پروژه محور بعنوان اولین تیم آموزشی در کشور عزیزمان ایران از دستاوردهای هرمیس3D می باشد.

هم اکنون هرمیس3D با داشتن بیش از ۵ هزار هنرجو در زمینه تخصصی نرم افزار راینو و گرس هاپر جزو برترین گروه آموزشی و برترین وبسایت تجاری فارسی می باشد.

نحوه کار با Hermis3D:

هرمیس3D با الگوبرداری از نمونه های خارجی خود Thinkparametric و Lynda راه اندازی شده است با این هدف که گامی اساسی و بزرگ در جهت آموزش اجرایی و کاربردی نرم افزارهای معماری و… با رویکردی فولد و انعطاف پذیر را برداشته باشد.

روند فعالیت بدین صورت است که در تیم هرمیس3D بنا به نیاز و درخواست مشتریان و انتخاب الگوهای مفید و چالش برانگیز مجموعه ی آموزشی با جدیدترین متودها ضبط و تدوین می شود.

سیستم اعمال قیمت گذاری محصولات به مراتب بسیار پایین تر از حالت آموزش حضوری و اختصاصی است که این امر به نفع هنرجو است و در فروش تعداد بالا به نفع سازنده و گروه آموزشی است. چون یکبار ایجاد کرده و بارها فروخته است.

مزیت Hermis3D:

اولین سوالی که در ذهن همگان مطرح می شود این است که چرا هنرجویان هرمیس3D را انتخاب می کنند؟

  • چون اولین متود آموزش اجرایی و پروژه محور راینو و گرس هاپر و… را در سیلابس کاری خود لحاظ کرده ایم.
  • دارای نماد اعتماد الکترونیکی کسب و کارهای اینترنتی هستیم. پس با خیال آسوده در فضای آنلاین اقدام به تهیه محصول مورد نظر خود نمایید.
  • همیشه همراهتان هستیم و با کادر فنی معتبر ضمانت پشتیبانی کامل می دهیم.
  • دسترسی دائمی به محتوای محصول خریداری شده
  • سیستم امتیازدهی به محصولات جهت انتخاب و درک سلایق هنرجویان در تصمیمات و پروژه های آموزشی بعدی

کارآفرینی در Hermis3D:

از آنجایی که هدف محصولات آموزشی درک مبحث کامپیوتر و بکارگیری علوم آن در مهندسی معماری ، عمران و… است و هنرجویان پس از اتمام دوره محصول و آموزش مورد نظر خود قادر به فعالیت در شرکت ها و حتی تدریس بصورت آکادمیک و… می باشند کارآفرینی بزرگی در حوزه CG صورت می گیرد.

در نظر داشته باشید با رشد جامعه آماری روزانه که به هرمیس3D می پیوندند و با توجه به گستره جغرافیایی هنرجویان (ایران و خارج از کشور) که تا پایان سال ۹۷ به بیش از ۵ هزار نفر رسیده اند شاهد گسترش محدوده عملکرد خود و همچنین اهمیت روز افزون کارایی راینو ، گرس هاپر در دانشگاه های معتبر دنیا و ایران و همچنین شرکت های پر آوازه در صنعت ساختمان و … هستیم.

چشم انداز Hermis3D:

امید است با توجه به برنامه ریزی صورت گرفته شده در هرمیس3D به تدریج علاوه بر حفظ کیفیت پایدار محتواهای آموزشی در زمینه راینو و گرس هاپر به افزایش تعداد مجموعه های آموزشی از پلاگین ها و پک های اختصاصی با مضمون محتوایی خاص بپردازیم. همچنین با افزودن محتواهای آموزشی سایر نرم افزارهای کاربردی دنیای CG در معماری و… از اساتید معتبر این حوزه قدرت انتخاب و تکمیل مهارت و همچنین کارایی هنرجویان را بصورت جامع پوشش دهیم.

برای ورود به هرمیس3D می توانید از آدرس HERMIS3D.COM استفاده نمایید.

با تشکر

Troy Gray
CEO / Founder

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed diam nonummy.

Richy Lace
Marketing Director

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed diam nonummy.

Jane Gray
Public Relations

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed diam nonummy.

July Wood
Customer Support

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed diam nonummy.